Szállás Pécs közel a belvároshoz!

Szponzorált tartalom

szállás Pécs

szállás

 

Szállás Pécs

 

Ideális választás baráti társaságok, családok és munka miatt városunkba érkező látogatóknak a pécsi apartman, melyet a Olcsó Pécsi szállást honlapon képekkel együtt tekinthetnek meg az érdeklődők! Pécs apartman lehetőségei közül magasan kiemelkedik otthonos, hangulatos berendezésével, amely biztosítja azokat az igényeket, amelyek a mindennapokban felmerülhetnek annak érdekében, hogy minden vendég otthon érezhesse magát! A kultúra kedvelőinek különösképp ajánljuk figyelmébe, hiszen a közelben található számos látványosság és program lehetőség, amelyeket kihasználva tartalmassá teheti itt tartózkodását. Teljesen felszerelt az előszoba, konyha és étkező, valamint hálószoba és fürdőszoba felosztással rendelkező Szabadság Apartman, amelyet könnyű megközelíteni és mely kedvező árakkal szolgál az ide látogatóknak. Az üzleti útra érkezőket és családokat, valamint baráti társaságokat is szívesen fogadnak, amelyhez az érdeklődők figyelmébe ajánljuk a további pécsi apartmanokat is, amelyek szintén az épületen belül találhatóak!

Név: Szabadság Apartman

 Cím: 7623, Pécs Szabadság utca 13 2/5

 Telefonszám: +36-20-662-80-04

 

Vélemény, hozzászólás?